Friday, July 4, 2008

Pioneer-Squash-Cup 2008!

Grupp eesti squashinoori on lõpetanud oma esimese võistluspäeva. Üritus toimub kahes squashiklubis ning osalevaid eestlasi on kokku 7:

Anete Sokko
Reele Komi
Kristjan Pettai
Jaanus Pettai
Gerli Viikmaa

ja reketloniässad:

Ken-Kristjan Toomjõe
Andre-Kristopher Toomjõe

Mõned pildid senisest:



Kristjan väljakul

Kristjan ja sakslane Kandra

Jaanus ja shveistlane Dähler


Reele ja Marina Lopez


Anete ja sakslane Stecker


Eestlaste esimese geimivõidu saavutas Reele ning esimese mängu võitmise au kuulub Gerlile!

Kuna squashiklubis internetti pole ja hotelli-wifi on tasuline, lõpetan selleks korraks. Detailsemate tulemuste kohta saab infot:

http://www.pioneercup.de/

ja

www.squash.ee

2 comments:

Gerli said...
This comment has been removed by the author.
Gerli said...

Anete ütles: "päris lahe"