Tervitus!
Viibimine Nijkerkis möödus toredalt. Saime mõlemal päeval trenni teha ja nägime rahulikku Hollandit vastandina rahutule Amsterdamile.
Varahommikul alustasime sõitu Amsterdami suunas ja saabusime äsja võistluspaika. Ürituseks Dutch Junior Open ja klubiks 21-squashiväljakuga Frans Otten Stadion. Siin on veel 23 tenniseväljakut ja jõusaal. Squashi peaväljak on klaasist ja sealseid mänge on võimalik vaadata nii tribüünilt kui ülalt korruselt (teen sellest pilte varsti), päris võimas igatahes.
Anete ja Reele alustavad esimese ringi mängudega 10.30.
Vennad Pettaid alustavad mängudega pärastlõunal kahe paiku. Vastased ei ole hirmuäratavad ja pääs teise ringi ei ole utoopia.
Vennad Toomjõed said end samuti viimasel hetkel siia turniirile registreerida - neil oli algselt planeeritud reketlonivõistlus Lõuna-Saksamaal, kuid see jäeti viimasel hetkel ära. Andre-Kristopher mängib U15 ja Ken-Kristjanile loovutati koht U19-klassis, sest U17 olid kohad juba täis; tema esimeseks vastaseks on kõrge paigutusega egiptlane.
Gerli mängib esimeses ringis rootsi tüdrukuga.
Kirjutan varsti jälle,
Paul
Thursday, July 10, 2008
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment