Saturday, July 12, 2008

Täna on/oli siis kõigil (v.a. racketloniässadel) viimased mängud. Kella neljaks-viieks on see võistlus siis läbi Eesti tiimi (v.a. racketloniässad) jaoks.

Minu tulemuseks jäi eelviimane (37.) koht, viimase mänguga sai veel võidurõõmu maitsta. (: Nii Pettaid kui Reele ja Anete said/saavad koos mängida (nagu Eestis vähe saaks). Pettaide mäng oli väga tasavägine, 3:2 Kristjan võitis 50 min-se mängu (9-3 9-4 7-9 3-9 9-7). Reele-Anete mäng on ajakava järgi 3st, Pettaidel on kuskil 4st veel viimased mängud. (:


Jaanus ja Kristjan mänguhoos.

Amsterdamis on ka uuendus mõtteviisilt "kui oled piisavalt hea, et võita, oled piisavalt hea, et kohtunik olla" mõtteviisile "kaotaja on kohtunik". Paljud (kes turniiridel ikka võite saavad) kindlasti nõustuvad, et viimane on hoopis mõnusam: kohtunikutöö on rohkem 'tüütu kohustus', mis võiks olla 'karistuseks' sellele, kes kaotas...

Pärast võistlust siis väike puhkus ning läheb jälle uue hooga treenimiseks, et ikka järgmine kord paremini mängida. (:

No comments: