Saturday, July 5, 2008

Teine päev möödas!

Anete ja Reele said täna oma esimesed võidud ja mulle tundub, et nende mäng muutub iga vastasega paremaks. Anetel on viimane mäng esmaspäeval ja Reele homme (pühapäeval).

Mõlemad tüdrukud said seoses võitudega ka oma esimesed suure turniiri kohtunikukogemused, sest mänguvõitja on kohustatud sama väljaku järgmisel mängul punkte lugema.

Vendadel Pettaidel oli täna mõlemal üks mäng ja mõlemad pidid tunnistama nappi kaotust. Kristjan kaotas 2-3 (oli geimidega 2-0 ees) ja Jaanus kaotas 1-3 (viimase geimi 9-10). Kuid nendest kaotustest loodame nädala pärast Amsterdamis võidud vormistada.




Reele ja Anete bussis, mis sõidab mitu korda päevas hotelli ja squashiklubi vahet.




Kristjan ja Jaanus soojendust tegemas.

No comments: