Saturday, July 12, 2008

Mängud on nüüdseks kõigil peale Andre selleks turniiriks läbi. Reele-Anete mängust tuli võitjana välja Reele 3:0 (9-3 9-5 10-8); Kristjan võitis 3:0 (9-4 9-6 9-5) vastast, kellele ta Kölnis kaotas; Jaanus kaotas väga napilt 3:2 USA mängijale.

Nüüdseks jääb siis üle veel nautida aega, mis meil siin jäänud on (Reele&Anete tungival nõudmisel lisan, et õhtul toimub siin BBQ Party)...


Blogimas


Enne mängu.


Reele joogipaus.


Anete joogipaus.


Pärast mängu.

No comments: