Grupp eesti squashinoori on lõpetanud oma esimese võistluspäeva. Üritus toimub kahes squashiklubis ning osalevaid eestlasi on kokku 7:
Anete Sokko
Reele Komi
Kristjan Pettai
Jaanus Pettai
Gerli Viikmaa
ja reketloniässad:
Ken-Kristjan Toomjõe
Andre-Kristopher Toomjõe
Mõned pildid senisest:
Reele ja Marina Lopez
Anete ja sakslane Stecker
Eestlaste esimese geimivõidu saavutas Reele ning esimese mängu võitmise au kuulub Gerlile!
Kuna squashiklubis internetti pole ja hotelli-wifi on tasuline, lõpetan selleks korraks. Detailsemate tulemuste kohta saab infot:
http://www.pioneercup.de/
ja
www.squash.ee
Eestlaste esimese geimivõidu saavutas Reele ning esimese mängu võitmise au kuulub Gerlile!
Kuna squashiklubis internetti pole ja hotelli-wifi on tasuline, lõpetan selleks korraks. Detailsemate tulemuste kohta saab infot:
http://www.pioneercup.de/
ja
www.squash.ee
2 comments:
Anete ütles: "päris lahe"
Post a Comment